TERMIN TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

(duża sala gimnastyczna);
  • Chłopcy 31.03 (wtorek) o godz. 13.00
    (duża sala gimnastyczna).
    Dzieci podczas testu powinny posiadać strój sportowy.

Do pobrania prezentacja multimedialna w cyklu spotkań organizowanych przez nasza szkołę pt. "Spotkanie z Mistrzem" (ok. 8 MB)

Do pobrania prezentacja multimedialna dotycząca Kamili Skolimowskiej (ok. 45 MB)

1 VI 2010r. odbyła się uroczystość nadania nowo wybudowanym obiektom sportowym przy szkole imienia Kamili Skolimowskiej. W tym dniu nastąpiło odsłonięcie płaskorzeźby z wizerunkiem wybitnej medalistki i jej popiersia. Na uroczystej akademii zostały wręczone wybitnym dzieciom sportowcom okolicznościowe medale z wizerunkiem Kamili Skolimowskiej. Tę uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, olimpijczycy, media. Zdjęcia z nadania imienia dostępne w zakładce Aktualności - Galeria.

Kamila Skolimowska

Kamila Skolimowska (ur. 4 listopada 1982 w Warszawie, zm. 18 lutego 2009 w Vila Real de Santo António) – polska lekkoatletka, uprawiająca rzut młotem, mistrzyni olimpijska. Córka Roberta, znanego sztangisty, medalisty mistrzostw świata i olimpijczyka z 1980. Członkini grupy lekkoatletycznej Samsung Team.