Osiągnięcia uczniów

Sukcesy naszych uczniów 2014/2015


Znowu odnieśliśmy sukces…
19 uczniów z naszej szkoły, przygotowanych przez panią katechetkę Teresę Nieckulę 15 czerwca 2015r. wzięło udział w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Twórczości Księdza Jana Twardowskiego „Wiatr gra mi na skrzydłach mych psalmy”. Profesjonalne jury przyznało naszym recytatorom następujące miejsca:
Julii Komorowskiej z klasy IVD- I miejsce,
Kamili Boruc z klasy IID- I miejsce,
Aleksandrowi Zybrantowi z 0D- III miejsce,
Alicji Czyżewskiej z IH- IIImiejsce.
Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:
Zuzanna Piotrowska z 0D, , Justyna Masiarz z IID, Hana Herda z IIE, Agnieszka Strycharz z IVD, Mateusz Stępień z IVG, Julia Masiarz z VA , Kinga Żarłok z VD, Kuba Dyniewicz z VIC. Wszyscy nasi recytatorzy , 17 czerwca w Domu Kultury „Świt”, wzięli udział w gali finałowej X IMIENIN KSIĘDZA JANA, podczas której odebrali nagrody, zostali przyjęci do JANOWEJ RODZINY i delektowali się imieninowym tortem poety , ozdobionym BIEDRONKAMI.
W trakcie przesłuchań 15 czerwca…





Alicja Taras z klasy 6c otrzymała wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim Wieża Babel. Uczennica zaprezentowała wiersz w języku niemieckim pod tytułem:
„Die Gäste der Buche“.







W tegorocznym 38. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka w klubie Anin wyróżnionych zostało trzech uczniów naszej szkoły. Laureatami zostali:
Julia Komorowska (IV d)
Julia Zdankiewicz (IV d)
Kuba Dyniewicz (VI c)
Życzymy wielu sukcesów!!!


W XIX Ogólnopolskim konkursie piosenki dziecięcej i młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" I miejsce w kategorii ZESPOŁY wyśpiewało trio "Obojętni" w składzie: Julia Zdankiewicz, Małgorzata Szczepanik i Tymoteusz Wajs. (IV d) Wyróżnienie w kategorii SOLIŚCI zdobył Łukasz Piekarzewski. (VI e)
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Rozdanie nagród laureatom V Festiwalu Rozwiń Talent w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej miało w tym roku wyjątkowy charakter. Dyplomy rozdawała p. Magdalena Dyniewicz. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w kategorii TEATR wszystkie możliwe nagrody.
Wyróżnienie otrzymuje:
Kuba Dyniewicz (6c) SP 312 za interpretację wiersza
„Ofiara fachowości”
Miejsce III zajmuje:
Małgorzata Szczepanik (4d) SP 312 za interpretację wiersza
„Po co krowie rogi na głowie?"
Miejsce II zajmuje:
Julia Komorowska (4d) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Mały książę"
Miejsce I zajmuje:
Natalia Zdunek (4d) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Mikołajek”
GRATULUJEMY!


11.03.15r. zespół teatralny z naszej szkoły „STUKOT, TUPOT, TĘTENT” prowadzony przez katechetkę panią Teresę Nieckulę wziął udział w V Przeglądzie Twórczości Dziecięcych Zespołów Teatralnych o Statuetkę Złotego TESPISA , który odbył się w Gimnazjum nr 46 w Warszawie, pod Honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Uczniowie wystawili Bożonarodzeniowe przedstawienie pt. „Co odmieniło nasza klasę”?
Aktorzy oczarowali jurorów i 24.04.15r. odebrali nagrodę.
Zdobyli I miejsce i ZŁOTY LAUR TESPISA.
Uczennica kl. IVD Natalia Zdunek, otrzymała wyróżnienie za indywidualność sceniczną, wcielając się w rolę diablicy. Serdecznie dziękujemy p. Justynie Koźlińskiej za pomoc w oprawie muzycznej i p. Jarkowi Lorkowi za obsługę techniczną.
Cieszymy się z sukcesu!


WYNIKI XIII DZIELNICOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS III
I miejsce
  • Jakub Gos -SP 312
  • Natalia Mihuniewicz – SP 312
    II miejsce
  • Karolina Wicha – SP 255
    III miejsce
  • Maurycy Kurczyński- SP 312
  • Sebastian Szopa- SP 215
  • Franciszek Tabor- SP 72
  • Aleksander Brzozowski – SP 185
    Wyróżnienie
  • Erwin Jarszak –SP 215
  • Zofia Miękus – SP 255
  • Joanna Gajewicz - SP 185
  • Bartosz Barc – SP 60
    Koordynator konkursu:
    Ewa Kosiorek
    Organizatorzy:
    Barbara Kępa
    Jolanta Milewska
    Wioletta Michalak
    Warszawa, dn. 9 kwietnia 2015 r.

  • Finaliści Konkursu Informatycznego „MINILOGIA13” – konkurs wojewódzki
    1) Bogdan Błędziński 6e
    2) Miłosz Muszyński 5d
    Zakwalifikowali się do finału i będą ubiegać się o tytuł LAUREATA w dniu 15 kwietnia 2015 r.
    Link do strony (lista zakwalifikowanych):

    http://minilogia.oeiizk.waw.pl/


    Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
    "Rozśpiewany Wawer "

    III miejsce - Natasza Sardano kl. 2e
    Wyróżnienie - Łukasz Piekarzewski kl. 6e
    I miejsce w kategorii ZESPOŁY - Trio OBOJĘTNI (Julia Zdankiewicz, Małgorzata Szczepanik, Tymoteusz Wajs - 4d)
    Serdecznie gratulujemy!!!


    VII Dzielnicowy konkurs Zakazane piosenki
    Nagroda specjalna:
    Łukasz Piekarzewski (6e) SP 312
    Julia Komorowska (4d) SP 312
    Opiekunowie: Irena Nowak, Monika Wójcik, Magdalena Dyniewicz


    II Warszawski konkurs recytatorski O WIECZNE PIÓRO ODKRYWCY POEZJI
    Miejsce I ex aequo
    Anna Orłowska (6f) SP 312 i Maciej Lipski (5b) SP 312
    Wyróżnienie za osobowość sceniczną
    Kuba Dyniewicz (4d) SP 312
    Opiekun: Magdalena Dyniewicz


    Festiwal Rozwiń Talent
    konkurs taneczny

    I KATEGORIA WIEKOWA:
    PRZEDSZKOLA ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWE (KLASY I-VI)
    Zespoły:
    Wyróżnienie otrzymują:
    Duet Małgorzata Szczepanik (4d) i Agnieszka Strycharz (4d) SP 312 za pokaz tańca do utworu „O mnie się nie martw”
    Opiekun: Magdalena Dyniewicz


    Festiwal Rozwiń Talent
    konkurs teatralny

    III KATEGORIA WIEKOWA - UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS IV-VI (10-12 lat)
    Wyróżnienie otrzymuje:
    Kuba Dyniewicz (6c) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Ofiara fachowości”
    Miejsce III zajmuje:
    Małgorzata Szczepanik (4d) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Po co krowie rogi na głowie?"
    Miejsce II zajmuje:
    Julia Komorowska (4d) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Mały książę"
    Miejsce I zajmuje:
    Natalia Zdunek (4d) SP 312 za interpretację fragmentu prozy „Mikołajek”
    Opiekun: Magdalena Dyniewicz


    Festiwal Rozwiń Talent
    konkurs wokalny

    III KATEGORIA WIEKOWA - UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS IV-VI (10-12 lat)
    Zespoły:
    Miejsce I zajmuje:
    Duet Małgorzata Szczepanik (4d) i Julia Zdankiewicz (4d) SP 312 za wykonanie utworu „O mnie się nie martw”
    Soliści:
    Wyróżnienie otrzymuje:
    Karol Szczęch (4d) SP 312 za wykonanie utworu „Sen o Warszawie”
    Miejsce III zajmuje:
    Łukasz Piekarzewski (6e) SP 312 za wykonanie utworu „Taki cud i miód”
    Miejsce II zajmuje:
    Julia Komorowska (4d) za wykonanie utworu „Moje serce to jest muzyk”
    Opiekun: Magdalena Dyniewicz


    V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK
    Duety / Zespoły:
    Miejsce III – Małgosia Szczepanik (4d) i Julia Zdankiewicz (4d) SP 312 za wykonanie utworu „O mnie się nie martw”
    Opiekun: Magdalena Dyniewicz


    XXXVIII wojewódzki konkurs recytatorski Warszawska Syrenka
    Laureaci etapu rejonowego:
    Julia Komorowska (4d)
    Julia Zdankiewicz (4d)
    Kuba Dyniewicz (6c)


    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
    do finału ogólnopolskiego zakwalifikowali się:
    Allan Bajno kl. III c
    Maurycy Kurczyński kl. III d
    Emma Panasiuk kl. V E
    Henryk Urban kl. VI E
    Finał konkursu odbędzie się w maju. Za naszych laureatów trzymamy kciuki.


    „Z ortografią na co dzień” do finału ogólnopolskiego zakwalifikowali się:
    Katarzyna Osińska kl. II F
    Maurycy Kurczyński kl. III D
    Anna Serdakowska kl. IV D
    Finał konkursu odbędzie się w maju. Za naszych laureatów trzymamy kciuki.


    Konkurs „Warszawska magia lektur”
    II miejsce – Emma Panasiuk kl. V e


    IX DZIELNICOWY KONKURS ZNAJOMOŚCI LITERATURY DZIECIĘCEJ
    Etap dzielnicowy
    II miejsce - Zuzanna Kamińska kl. 3c
    wyróżnienie - Michał Pawlik kl.3d


    Konkurs literacki dla klas trzecich (etap szkolny)
    Laureaci:
    I MIEJSCE POLA REGER KL.3B
    II MIEJSCE ZUZANNA KAMIŃSKA KL.3C
    III MIEJSCE MAURYCY KURCZYŃSKI KL.3D I WIKTORIA MICHAŁOWSKA KL.3A


    Konkurs znajomości literatury dziecięcej Barbary Gawryluk
    (etap szkolny)

    Laureaci:
    1. Zuzanna Kamińska klasa 3c
    2. Michał Pawlik klasa 3d
    3. Wiktoria Michałowska klasa 3a
    Krystian Wiśniewski klasa 3f
    Zofia Adach klasa 3c


    Wyniki konkursu j. angielskiego zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 84 w Warszawie
    1. Roksana Gałka 6b – wyróżnienie (17p.)
    Serdecznie gratulujemy!!!


    Dzielnicowy konkurs plastyczny „Maska karnawałowa”
    II miejsce - Malwina Siekielska kl. I b
    II miejsce - Julia Malec kl. III a
    opiekun artystyczny: wychowawca świetlicy


    Dzielnicowy konkurs plastyczny
    „W tajemniczym świecie przyrody - I małe i duże potrzebne naturze”

    I miejsce- Igor Dzikliński III f
    II miejsce - Blanka Wyszomirska kl. I a
    II miejsce - Emilia Burzyńska kl. I a
    III- miejsce - Hanna Albari kl. III f
    opiekun artystyczny: wychowawca świetlicy


    Dzielnicowy konkurs „ Choinka”
    I miejsce - Maja Chojek kl. II b
    opiekun artystyczny: wychowawca świetlicy


    Międzyszkolny konkurs plastyczny – „ Świąteczna Przytulanka”
    III miejsce - Weronika Fortuna kl. II g
    Wyróżnienie - Nadia Wiśniewska kl. II d
    opiekun artystyczny: wychowawca świetlicy


    XII Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Ozdoba choinkowa”
    Wyróżnienie - Andżelika Ciach kl. II a
    opiekun artystyczny: wychowawca świetlicy


    Wyniki zawodów i konkursów sportowych

    Dzielnicowe biegi przełajowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
    Laureaci
    Dziewczęta:
    Wojnarowska Daria 5d – II miejsce w dzielnicy Praga Południe
    Milczarek Zofia 6F – VI miejsce w dzielnicy Paraga południe
    Walendziuk Kinga 5C- IX miejsce w dzielnicy Praga Południe
    Chłopcy:
    Frączkiewicz Igor 5d – I miejsce w dzielnicy Praga Południe
    Mróz Jakub 6c – I miejce w dzielnicy Praga Południe
    Witecki Krzysztof 5d – V miejsce w dzielnicy Praga Południe
    Kornatowski Szymon 6F – X miejsce w dzielnicy Praga Południe

    Mistrzostwa Warszawy w biegach Przełajowych w ramach WOM
    Igor Frączkiewicz 5d – II miejsce w Warszawie

    Mistrzostwa Dzielnicy w piłkę ręczna w ramach WOM
    Reprezentacja Sp 312 ( chłopcy )
    Durjasz Przemysław 6D
    Nossarzewski Antoni 6D
    Wesołowski Bartosz 6D
    Sobociński Damian 6A
    Wojciechowski Wiktor 6B
    Grabowski Kamil 6E
    Dziadura Robert 6E
    Osuch Piotr 6E
    Kornatowski Szymon 6F
    Rogowski Paweł 6F
    Pogłód Michał 6F
    Mróz Jakub 6c
    Fijałkowski Jarosław 6C
    Dyniewicz Jakub 6C
    II miejsce w dzielnicy Praga Południe w ramach WOM

    Mistrzostwa Dzielnicy w piłkę ręczna w ramach WOM
    Reprezentacja SP 312 ( dziewczęta)
    Milczarek Zofia 6F
    Poławska Julia 6F
    Ślaza Anna 6C
    Szymańska Aleksandra 6C
    Bieługa Kornelia 6D
    Grywińska Wiktoria 6D
    Karaszewska Gabrysia 6C
    Szczepanek Ada 6D
    Kołodziejska Gabrysia 6A
    Chustecka Natalia 6A
    II miejsce w Dzielnicy Praga Południe w ramach WOM

    "Wioślarska Liga Podstawówek" w dzielnicy Praga Południe pod Patronatem Burmistrza p. Tomasza Kucharskiego
    Laureacji szkolnych zawodów
    Kategoria dziewcząt
    I miejsce – Michalina Gruza 6B
    II miejsce - Osiwańska Agnieszka 6E
    III miejsce – Szewc Zuzanna 6E
    Kategoria chłopców
    I miejsce – Dziadura Robert 6E
    II miejsce – Szumert Dominik 6E
    III miejsce – Nossarzewski Antoni 6D



    Sukcesy naszych uczniów 2017/2018