Organizacja szkoły

Rozkład dzwonków

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.50-10.35
4. 10.45-11.30
I przerwa obiadowa
5. 11.50-12.35
IIprzerwa obiadowa
6. 12.55-13.40
III przerwa obiadowa
7. 14.00-14.45
8. 14.55-15.40
9. 15.50-16.35
10. 16.45-17.30





PODRĘCZNIKI I PROGRAMY NAUCZANIA 2018/2019




Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Data
Dzień tygodnia
Wydarzenie
04.09.17r. poniedziałek Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14.10.17r. sobota Święto Komisji Edukacji Narodowej
20.10.17r. piątek Ślubowanie oddziałów I
01.11.17r. środa Wszystkich Świętych
11.11.17r. sobota Święto Niepodległości
17.11.17r. piątek Święto szkoły – obchody trzydziestopięciolecia istnienia placówki
13,14,15.12.2017r. środa, czwartek, piątek Próbne egzaminy gimnazjalne
23.12 -31.12.17r.
---
Zimowa przerwa świąteczna
01.01.18r. poniedziałek Nowy Rok
06.01.18r. sobota Trzech Króli
09.01.18r. wtorek Zakończenie I półrocza oddziałów I-VII i II-III gimnazjalnych
15.01-28.01.18r.
---
Ferie zimowe
7,8,9.02.2018r. środa, czwartek, piątek Próbne egzaminy gimnazjalne
29.03-03.04.18r.
---
Ferie wiosenne
18.04-20.04.2018r. środa, czwartek, piątek Egzamin gimnazjalny:
18.04.2018r.-część humanistyczna
19.04.2018r.-część matematyczno-przyrodnicza
20.04.2018r.- język obcy nowożytny
01.05.18r. wtorek Święto Pracy
03.05.18r. czwartek Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
31.05.2018r. czwartek Boże Ciało
08.06.18r. piątek Festyn rodzinny "Dzień Rodzinki"
20.06.2018r. środa Bal gimnazjalistów klas III
22.06.18.r piątek Zakończenie roku szkolnego
25.06. - 31.08.2018r.
---
Ferie letnie


Grafik zespołu psychologiczna pedagogicznego sprint


DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH:

17 listopada 2017 r. - święto szkoły
18-20 kwietnia 2018 r. - egzamin gimnazjalisty - Umińskiego 11
30 kwietnia 2018 r.
2 maja 2018 r.
1 czerwca 2018 r.


Terminy spotkań z rodzicami

Data
Rodzaj spotkania z rodzicami
12.09.2017
13.09.2017
Zebranie 4-6
Zebranie 1-3,7,2G,3G
03.10.2017
04.10.2017
Dzień otwarty 4-6
Dzień otwarty 1-3,7,2G,3G
07.11.2017
08.11.2017
Zebranie 4-6
Zebranie 1-3,7,2G,3G
05.12.2017
06.12.2017
13.12.2017
Zebranie 4-6 informacja o zagrożeniach
Zebranie 7,2G,3G informacja o zagrożeniach
Zebranie 1-3
09.01.2018
10.01.2018
Wywiadówka 4-6
Wywiadówka 1-3,7,2G,3G
06.03.2018
07.03.2018
Zebranie 4-6
Zebranie 1-3,7,2G,3G
10.04.2018
11.04.2018
Dzień otwarty 4-6
Dzień otwarty 1-3,7,2G,3G
08.05.2018
09.05.2018
16.05.2018
Zebranie 4-6 informacja o zagrożeniach
Zebranie 7,2G,3G informacja o zagrożeniach
Zebranie 1-3
12.06.2018
13.06.2018
13.06.2018
Zebranie semestralne 4-6
Zebranie semestralne 7,2G,3g
Dzień otwarty 1-3

Wychowawcy klas

Klasa
Wychowawca
0a
Ajdacka Janina
0b
Smoliga Alicja
0c
Dąbrowska Bożena
0d
Grzeszczyk Marzena
0e
Tylus-Michalak Anna
0f
Piotrowska Weronika
1a
Król Mariola
1b
Szubierajska Ewelina
1c
Dymek Sylwia
1d
Zięba Karolina
1e
Jóźwik Anna
1f
Kulibska Iwona
1g
Bosek Monika
1h
Małgorzata Marciniak
2a
Wrzosek-Raźniak Krystyna
2b
Michalak Wioletta
2c
Wojtysiak Ewa
3a
Skowrońska Maria
3b
Kępa Barbara
3c
Milewska Jolanta
3d
Pastor Danuta
3e
Szydlik Matra
3f
Słowikowska Martyna
3g
Kaplińska Marta
3h
Kosieradzka Joanna
3i
Jadczak Marta
3j
Oskroba Agnieszka
3k
Kordowska Małgorzata
3l
Czerepak Anna
Jabłonowska Katarzyna
3m
Sasimowska Małgorzata
3n
Hałas Arleta
4a
Durjasz Monika
4b
Dylewski Piotr
4c
Piotrowska Katarzyna
4d
Wójcik Monika
4e
Kaczor Katarzyna
4f
Pawlik Dorota
4g
Skoczek Joanna
4h
Stasiczak Ewa
4i
Tkaczuk Paweł
4j
Łada Anna
5a
Wachulska Hanna
5b
Dmowska Karolina
5c
Bałazy Wioletta
5d
Bala Marzenna
5e
Krzyważnia Piotr
5f
Piskorz Paweł
5g
Wodkowska-Wranicz Grażyna
6a
Chałas-Czuchońska Iwona
6b
Misiek-Szkop Iwona
6c
Fajfer Elżbieta
6d
Wilkołaska Barbara
6e
Lorek Jarosław
6f
Biegański Jarosław
7a
Kowalczyk Hanna
7b
Spytek Tomasz
7c
Jasiak Justyna
7d
Dudkowski Krzysztof
7e
Epelbaum Halina

Kalendarz uroczystości i imprez

Miesiąc
Uroczystość
Osoby odpowiedzialne
wrzesień Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Edyta Szulc – sztandar, Barbara Kępa, Jolanta Milewska, Marzenna Bala, Karolina Dmowska, Wioletta Bałazy Marek Kręcik – oprawa muzyczna, nagłośnienie.
wrzesień "Sprzątanie Ziemi" Wychowawcy oddziałów 0 - III
październik, kwiecień Apel klubu Wiewiórka dot. zdrowego żywienia Wioletta Michalak, Krystyna Wrzosek-Raźniak, Ewa Wojtysiak Hanna Kowalczyk 7a Małgorzata Ważna 2d Barbara Sowińska-Kania Halina Epelbaum 7e
październik Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Weneda Wołejsza, Monika Wójcik, Wioletta Bałazy
październik Pasowanie na ucznia Iwona Kulibska, Ewelina Szubierajska, Monika Bosek, Anna Jóźwik, Karolina Zięba, Sylwia Dymek, Małgorzata Marciniak, Mariola Król
listopad 312 Dzień Szkoły Wioletta Bałazy Justyna Jasiak 7c – Dzień bez pytania i klasówek
listopad Święto szkoły – jubileusz Magdalena Dyniewicz, wybrani nauczyciele Marek Kręcik – nagłośnienie Tablica o patronce – Elżbieta Mańko, Wioleta Mocarska Michał Konopacki – wystawa „Nauczyciel w szkolnej ławie”
listopad
Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Barbara Kępa, Jolanta Milewska Anna Łada, Agnieszka Ławida, Bożena Śniecikowska, Monika Wójcik Apel okolicznościowy Krzysztof Wysocki, Elżbieta Mańko
listopad Zabawa andrzejkowa Wychowawcy oddziałów 0 – III, SSU, Paweł Tkaczuk, Wioletta Bałazy, Karolina Dmowska – opieka, Monika Wójcik – opieka, Barbara Wilkołaska –opieka, Jarosław Biegański, Kamila Wierzbicka, wychowawcy oddziałów IV –VI Dyskoteka – Marek Kręcik, Oliwia Przewodowska Patrycja Piątek, Kamila Wierzbicka – klasa 2b przygotowanie wróżb dla pozostałych uczniów
grudzień Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Świątecznej i Zimowej oddziały I-III i oddziały IV-VII Karolina Dmowska, Jadwiga Jaszczyńska, Paweł Zieliński, Krzysztof Ryba, Anna Stolarek, Monika Wójcik, Barbara Wilkołaska, Wioletta Bałazy Justyna Jasiak, Agnieszka Żółcińska – klasy 7, 2G, 3G
grudzień Konkurs kolęd i pastorałek Danuta Pastor, Wioletta Michalak, Marta Szydlik, Małgorzata Sasimowska, Monika Wójcik, Joanna Skoczek, Monika Durjasz, Katarzyna Piotrowska, Weneda Wołejsza
grudzień
Wigilia Bożego Narodzenia
Wychowawcy oddziałów 0 – III, wychowawcy oddziałów IV – VI Wigilie klasowe – wychowawcy klas 7, 2G, 3G
grudzień Koncert kolęd Wioletta Michalak, Małgorzata Sasimowska, Monika Wójcik Uroczysty apel i wspólne śpiewanie kolęd – Monika Reichert, Kamila Krukowska
styczeń
Bal karnawałowy
Wychowawcy oddziałów 0 – III, wychowawcy oddziałów IV –VI, Kamila Wierzbicka, Izabella Kurzejewska dyskoteka – Marek Kręcik, Wierzbicka Kamila
styczeń Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka Wychowawcy oddziałów 0 - III
styczeń Turniej tenisa stołowego Krzysztof Dziubański, Łukasz Wysocki
luty Mam Talent oddziały IV-VII Monika Durjasz, Joanna Skoczek, Katarzyna Piotrowska, Jarosław Biegański, Sylwia Mikołajczyk
luty Dzień Walentego Karolina Zięba, Sylwia Dymek, Anna Jóźwik, Monika Bosek, SSU IV-VI Wioletta Bałazy, Paweł Tkaczuk, Monika Wójcik, Paweł Zieliński, Jadwiga Jaszczyńska Justyna Jasiak 7c – konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim Edyta Wiercioch-Kamyk 3a, Kamila Wierzbicka, Oliwia Przewodowska – poczta walentynkowa
luty Tydzień Języka Polskiego Zespół humanistyczny, Marzena Kruk, Anna Płońska Poloniści, biblioteka – konkurs czytelniczy
luty/marzec Dzień Europy Oddziały 0 – III: Marta Wrzosek, Marta Borkowska, Renata Zawadzka, Karolina Zięba, Sylwia Dymek Oddziały IV-VII: Irena Nowak, Paweł Tkaczuk, Piotr Dylewski, Krzysztof Wysocki, muzyka na przerwach Weneda Wołejsza ze wsparciem technicznym Jarosława Lorka, wychowawcy 0 – VI Halina Epelbaum – klasa 7e
marzec Powitanie Pierwszego Dnia Wiosny - "Kolorowy Zawrót Głowy" - oddziały IV-VII SSU IV-VI, Wioletta Bałazy, Paweł Tkaczuk, Maciej Waloszek, Ewelina Podgórczyk Małgorzata Ważna – klasa 2d
marzec
Pierwszy Dzień Wiosny oddziały 0-III
Arleta Hałas, Małgorzata Marciniak, Anna Czerepak
marzec
Mam Talent oddziały I-III
Barbara Kępa , Jolanta Milewska, Iwona Kulibska, Ewelina Szubierajska, Krystyna Wrzosek-Raźniak, Anna Kotow, Agnieszka Barańska
marzec
Dzień św. Patryka oddziały I-VII
Karolina Dmowska, Jadwiga Jaszczyńska, Paweł Zieliński, Barbara Wilkołaska, Anna Stolarek, Krzysztof Ryba, Monika Wójcik, Wioletta Bałazy, Olga Drzewiecka-Panak Justyna Jasiak – klasa 7e
Wrzesień, marzec
Dzień Językowy
Maria Stalmach – klasa 3d Karolina Dmowska, Jadwiga Jaszczyńska, Barbara Wilkołaska, Paweł Zieliński, Monika Wójcik, Krzysztof Ryba, Anna Stolarek, Wioletta Bałazy
marzec
Dzień Matematyki
Katarzyna Kaczor, Renata Jóźwiak, Piotr Dylewski, Hanna Wachulska, Sylwia Mikołajczyk
marzec /kwiecień
Dzień Wielkich Polaków
Ewa Wojtysiak, Anna Czerepak, Wioletta Michalak, Marta Kaplińska, Irena Nowak, Paweł Tkaczuk, Krzysztof Wysocki, wychowawcy
kwiecień
Apel klubu Wiewiórka z okazji Dnia Zdrowia Przedstawienie o zdrowym odżywianiu
Maria Skowrońska, Małgorzata Kordowska, Marta Wrzosek, Hanna Kowalczyk, Małgorzata Ważna Joanna Skoczek, Monika Durjasz
kwiecień
Dzień Ziemi
Małgorzata Marciniak, Marta Kaplińska
kwiecień
Dzień Patrona
Wioletta Bałazy
kwiecień/ maj
Dzień „Moda przez wieki”
Irena Nowak, Paweł Tkaczuk, muzyka na przerwach Weneda Wołejsza ze wsparciem technicznym Jarosława Lorka
maj
Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Małgorzata Kordowska, Katarzyna Jabłonowska, Marta Jadczak, Marta Kaplińska, Weneda Wołejsza, Piotr Dylewski Uroczysty apel – Dorota Zielińska, Krzysztof Wysocki
maj
Dzień Scratch’a
Marzena Sobolewska
maj
Dzień Europy
Oddziały 0 – III: Marta Wrzosek, Marta Borkowska, Renata Zawadzka, Karolina Zięba, Sylwia Dymek, Anna Jóźwik
maj
Turniej Lekkoatletyczny im. Kamili Skolimowskiej
Joanna Skoczek, Monika Durjasz, Katarzyna Piotrowska, Jarosław Lorek, Jarosław Biegański, Edyta Szulc, Paweł Machynia, Marta Borkowska
maj/czerwiec
Turniej piłki siatkowej Turniej piłki nożnej
Krzysztof Dziubański, Łukasz Wysocki, Paweł Filek
czerwiec
Dzień Rodziny - Dzień Sportu
Wychowawcy oddziałów 0 – VI, Monika Durjasz, Joanna Skoczek, Katarzyna Piotrowska, Jarosław Lorek, Jarosław Biegański, Edyta Szulc, Paweł Machynia, członkowie zespołu humanistycznego, Karolina Dmowska, Jadwiga Jaszczyńska, Paweł Zieliński Monika Wójcik, Wioletta Bałazy, Ewelina Podgórczyk, Maciej Waloszek, Alicja Paziewska, Paweł Filek, Małgorzata Dybicka Turniej piłki siatkowej: nauczyciele wychowania fizycznego kontra uczniowie klas 7, 2G, 3G
czerwiec
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Marta Kaplińska, Marta Jadczak, Małgorzata Kordowska, Katarzyna Jabłonowska, Edyta Szulc – sztandar, wychowawcy oddziałów V, Wioletta Bałazy, Karolina Dmowska, strona muzyczna – Weneda Wołejsza Barbara Polak, Małgorzata Miliszkiewicz, Kamila Krukowska, Wioleta Mocarska
wrzesień
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Ewa Wojtysiak, Krystyna Wrzosek-Raźniak, Wioletta Michalak, Edyta Szulc – sztandar, Anna Łada, Paweł Tkaczuk