Szanowni Państwo,
zamieszczam dodatkowe materiały nt. procedury aktywacji kont Rodziców w e-Dzienniku Librus.
Instrukcja podzielona jest na dwa szczegółowo omówione rozdziały. Część pierwsza precyzyjnie omawia temat generowania loginów i haseł, za pomocą których każdy Rodzic uzyska dostęp do dziennika. Część druga jest propozycją usprawnienia współpracy z Rodzicami oraz omówieniem tematu dostępu do e-Dziennika w części podstawowej oraz rozszerzonej.

Z powazaniem
Ewa Adamska

Informacje o dzienniku elektronicznym można pobrać klikając tutaj.

Procedura altywacji kont rodziców w e-dzienniku LIBRUS (instrukcja) kliknij tutaj.

Cennik opłat za serwer kliknij tutaj.

Prezentacja kliknij tutaj.

Ulotka kliknij tutaj.

Opłata za wydawanie duplikatów świadectw lub legitymacji szkolnych

Uprzejmie informujemy, że opłatę za wydawanie duplikatów świadectw lub legitymacji szkolnych, należy wnosić na konto
Bank Handlowy w Warszawie
nr rachunku: 62 1030 1508 0000 0005 5080 5014

Za wydanie duplikatu świadectwa jest pobierana opłata
w wysokości 26,00zł
Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej jest pobierana opłata
w wysokości 9,00zł

Procedura postępowania z dzieckiem chorym na cukrzycę. Instrukcja dla pedagogów i opiekunów.

Pobierz prezentację

Źródło:
www.kuratorium.waw.pl
www.sp3pabianice.pl
www.zspbodzentyn.pl/zdjecia/53/szkolenie_cukrzycowe.ppt

Scrabble w szkole

312 uczestniczy w tym roku szkolnym w programie Scrabble w szkole organizowanym przez firmę Mattel Polska oraz Polską Federację Scrabble. Jest to program przeznaczony dla dzieci i młodzieży - uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i gimnazjów oraz liceów. Jego celem jest popularyzacja Scrabble jako narzędzia pomocnego w nauczaniu np. języka polskiego, języków obcych, przedmiotów ścisłych, rozwijania umiejętności językowych i logicznego myślenia, a także jako wsparcie w terapii pedagogicznej.
W ramach programu powołane zostało ŚWIETLICOWE KÓŁKO SCRABBLE prowadzone przez p. Lidię Majewską, wychowawcę świetlicy szkolnej.
"Idealna świetlica stymuluje umysł dzieci, pozwala im rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę poprzez zabawę."
cyt. Scrabble w szkole

Scrabble w szkole