Inauguracja ogólnopolskiego programu POPO
22 września gościliśmy w szkole policjantów, którzy wśród uczniów klas I popularyzowali zasady bezpiecznego poruszania się po jezdni. Maskotka programu, słonik Popo, wręczył dzieciom elementarze ruchu drogowego. W ramach akcji odbywały się ponadto spotkania informacyjne policjantów z dziećmi i ich rodzicami. Inaugurację programu POPO, którą zaszczycili swą obecnością m.in. marszałek Senatu-Longin Pastusiak, komendant stołecznej policji, burmistrz naszej dzielnicy oraz przedstawiciele Wydziału Oświaty, uświetniły występy naszych uczniów i nauczycieli.

Miniplayback Show
Każdego roku Szkolny Samorząd Uczniowski organizuje konkurs pod nazwą Miniplayback Show. Dzieci (indywidualnie bądź zespołowo) wcielają się w role swych muzycznych ulubieńców. Jury ocenia ich występy, biorąc pod uwagę nie tylko stopień upodobnienia się do "oryginału", lecz także dobór piosenek, dowcip.
Jasełka szkolne
Tradycją naszej szkoły są inscenizacje jasełek, które przygotowują uczniowie pod kierunkiem księdza i pań katechetek. W tym roku przedstawienie nawiązywało nie tylko do okoliczności narodzin Jezusa, lecz także do życia współczesnych nastolatków.
Sprawdzanie nienaruszalności opakowania testów przez p. dyrektor i uczniów.
Test szóstoklasistów
W dniu 5 kwietnia szóstoklasiści w całej Polsce pisali test sprawdzający ich umiejętności po szkole podstawowej. Mimo lekkiego zdenerwowania humory dopisywały.
Przedstawienie w języku niemieckim o przygodach Kacperka w drodze do Krainy Pieczonych Gołąbków

Dzień Językowy
29 kwietnia w naszej szkole odbyły się imprezy towarzyszące Dniu Językowemu. Uczniowie wystawili spektakle w językach niemieckim i angielskim, a ponadto mogli spróbować swych sił w konkursach wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz "Łamańcu językowym".

Szkolny piknik
W sobotę 4 czerwca odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka i Święta Szkoły pod hasłem: "Sport - Bezpieczeństwo - Integracja". W trakcie festynu przekazaliśmy dzieciom z Ukrainy komputer zakupiony ze składek dzieci, rodziców i nauczycieli. Po części artystycznej, w której wystąpiły zespoły taneczne i wokalisci z naszej szkoły, odbyły się konkursy wiedzy i konkurencje sportowe. Rodzice i nauczyciele, a także zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej i policjanci, rozegrali mecze piłki siatkowej.

Zakończenie roku szkolnego
W czwartek 23 czerwca uroczystą akademią pożegnaliśmy szóstoklasistów, a dzień później rok szkolny zakończyły klasy I - V.