Akcje charytatywne

Drodzy Rodzice,
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „ Zaczytani- oddaj książkę- stwórz bibliotekę- zainspiruj innych”. Ofiarując książki mamy możliwość pomóc w stworzeniu wyjątkowego miejsca- biblioteki szpitalnej. W niej dzieci będą mogły oderwać się choć na chwilę od szarej i pełnej cierpienia codzienności. Dzięki nam przeniosą się do kolorowego i bajkowego świata dziecięcej wyobraźni. Literaturę dziecięcą przyjmują wychowawcy Sali świetlicowej nr 4 do dnia 20.05. 2017.

Szkolne Koło Caritas w akcji!
Dziękujemy za dotychczas przyniesione dary i zachęcamy do dalszego uczestnictwa. Część zebranych środków już niedługo zostanie przekazana potrzebującym. Akcja „Torba pełna miłości” organizowana przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej dotyczy zbiórki artykułów higienicznych i czystości dla potrzebujących lokalnie. Natomiast bardziej misyjnie, we współpracy z Caritas Gruzja bierzemy udział w akcji „Słoneczny pokój” zbierając artykuły papiernicze i środki materialne dla ubogich dzieci z Gruzji. Dary przynosimy do sali 234. Każdy z nas może pomóc! Na zdjęciach: uczniowie klasy 6F i zespół katechetyczny.

W dniach 14 – 15 marca w naszej szkole odbył się kiermasz ciast „DLA GABRYSIA”. Uczniowie i rodzice przygotowali pyszne wypieki oraz własnoręcznie wykonane dekoracje. Dzięki życzliwości ofiarodawców nasi wolontariusze zebrali 2610 zł 16 gr i 12 euro. Dochód z imprezy został w całości przeznaczony na rehabilitację Gabrysia – ucznia naszej szkoły cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Zespół Katechetyczny

AKCJE CHARYTATYWNE

wrzesień - styczeń „Rever, znaczy marzyć” I-VI Wychowawcy
Akcja „Nakrętka”
Akcja „Gwiazdka dla zwierzaka”
Akcja „Miś”
Akcja zbiórka pluszaków dla Fundacji Dzieci OPP
Program społeczny „Mały Wolontariat”
Udział w programie pisania listów do dzieci chorych „Marzycielska Poczta”
Przygotowanie paczki świątecznej dla biednej rodziny i dzieci z domu dziecka
Zbiórka odzieży dla domu dziecka
Zbiórka słodyczy dla domu dziecka
Twój Miś może być ratownikiem
Kartka dla sąsiada

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

W dniach 13 – 14 grudnia w naszej szkole odbył się bożonarodzeniowy kiermasz. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w przygotowaniu ciast i kartek świątecznych jak i w samym kiermaszu zachęcając dzieci i rodziców do zakupu smakołyków czy kartek. Uzyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na świąteczną pomoc potrzebującym.
Zespół katechetyczny

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!
W imieniu Straży dla Zwierząt serdecznie dziękujemy za udział w akcji charytatywnej „Podaj łapę” zorganizowanej przez klasy 4B i 4G. Zebraliśmy pokaźną liczbę darów dla bezdomnych, porzuconych lub poszkodowanych czworonogów – koce, ręczniki, poduszki, karmę, zabawki i inne potrzebne przybory. Przedstawiciele Straży nie kryli wzruszenia oraz wdzięczności. Dzięki Waszej hojności Nasza Szkoła została odznaczona dyplomem uznania za pomoc w obronie życia i godności zwierząt.
Dziękujemy!
Karolina Dmowska z klasą 4B
Iwona Lewocik z klasą 4G

Akcja Pluszowy Miś
We wrześniu uczniowie 1a wzięli udział w akcji pluszowy miś. Przynieśli pluszaki, które zostały przekazane na szczytny cel oraz wykonały prace plastyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Kliknij na zdjęcie z interesującej Cię galerii żeby zobaczyć więcej zdjęć:

Akcje charytatywne 2015/2016

Akcje charytatywne 2014/2015