Akcje charytatywne

VI DZIELNICOWY DZIEŃ WOLONTARIATU
5 grudnia 2018 delegacja wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej gali z okazji VI Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.
Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 379 przy ul. Afrykańskiej. Wolontariusze ze szkół na terenie dzielnicy Praga-południe prowadzili różnorodne warsztaty, po których odbyła się gala i słodki poczęstunek. Dwie spośród naszych wolontariuszek zostały wyróżnione za swoją pracę i otrzymały nagrodę Burmistrza.
Są to uczennice klasy 5B:
Milena Mróz i Weronika Krześniak
SERDECZNIE GATULUJEMY !!!

Trwa akcja Szkolnego Wolontariatu „Misyjny opatrunek”.
Nasze wolontariuszki mają pełne ręce roboty. Co tydzień segregujemy i liczymy nowe „dostawy”, które przynoszą nam uczniowie i nauczyciele. Chętnych do pomocy nie brakuje !!!
W ten sposób przygotowujemy pomoc dla wielu misyjnych placówek. Akcja trwa do końca października – ZAPRASZAMY !
Szkolny Wolontariat

Trwa akcja „Studnia w Sudanie”.
Nasi wolontariusze sumiennie pracują przy pakowaniu i segregowaniu makulatury. Trzeba ją podzielić na mniejsze paczki i przenieść do miejsca zbiórki. Codziennie przybywa do nas nowa makulatura z której chętnie zrobimy użytek. Już jeden kilogram to 75 litrów wody dla Afryki Zapraszamy do udziału w akcji.
Szkolny Wolontariat

Akcje charytatywne 2017/2018