Akcje charytatywne

Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 11 stycznia 2019r
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję "Słodka przerwa" w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy 546 zł i 24 gr , które zostaną wpłacone na konto Wielkiej Orkiestry.
Chętnych do wsparcia „słodkiej” akcji nie brakowało
Jeszcze raz bardzo dziękujemy !!!
Szkolny Wolontariat

AKCJA CHARYTATYWNA - „MIKOŁAJKOWY SPRAWUNEK”
"Człowiek jest wielki nie przez to ,co posiada,
lecz przez to kim jest,
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł I

W dniu 19.12 została zakończona szkolna akcja "MIKOŁAJKOWY SPRAWUNEK".
Akcja miała na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Zebrana żywność, art. chemiczne, szkolne, słodycze oraz zabawki zostały zapakowane i dostarczone do dziesięciu rodzin z Gocławia.

Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi Butrymowi, który po raz drugi wcielił się w rolę Świętego Mikołaja i pomógł dostarczyć 20 paczek, a darczyńcom za ogromne serce i chęć niesienia pomocy innym.

Bardzo wszystkim dziękujemy !!!

Świąteczny Kiermasz Ciast
11 grudnia podczas zebrań z rodzicami, w naszej szkole Wolontariusze oraz wszyscy chętni uczniowie zorganizowali kiermasz. Otwarte serca rodziców i dzieci jak zwykle nie zawiodły. Pyszne ciasta oraz świąteczne ozdoby wręcz znikały z naszych stołów. Zebraliśmy prawie 3000 zł które przeznaczymy na świąteczne paczki dla potrzebujących Szkolny Wolontariat

Kochani!

Zachęcamy gorąco wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”:

VIII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera!

Zajęcia.

VI DZIELNICOWY DZIEŃ WOLONTARIATU
5 grudnia 2018 delegacja wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej gali z okazji VI Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.
Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 379 przy ul. Afrykańskiej. Wolontariusze ze szkół na terenie dzielnicy Praga-południe prowadzili różnorodne warsztaty, po których odbyła się gala i słodki poczęstunek. Dwie spośród naszych wolontariuszek zostały wyróżnione za swoją pracę i otrzymały nagrodę Burmistrza.
Są to uczennice klasy 5B:
Milena Mróz i Weronika Krześniak
SERDECZNIE GATULUJEMY !!!

Trwa akcja Szkolnego Wolontariatu „Misyjny opatrunek”.
Nasze wolontariuszki mają pełne ręce roboty. Co tydzień segregujemy i liczymy nowe „dostawy”, które przynoszą nam uczniowie i nauczyciele. Chętnych do pomocy nie brakuje !!!
W ten sposób przygotowujemy pomoc dla wielu misyjnych placówek. Akcja trwa do końca października – ZAPRASZAMY !
Szkolny Wolontariat

Trwa akcja „Studnia w Sudanie”.
Nasi wolontariusze sumiennie pracują przy pakowaniu i segregowaniu makulatury. Trzeba ją podzielić na mniejsze paczki i przenieść do miejsca zbiórki. Codziennie przybywa do nas nowa makulatura z której chętnie zrobimy użytek. Już jeden kilogram to 75 litrów wody dla Afryki Zapraszamy do udziału w akcji.

Akcje charytatywne 2017/2018

Akcje charytatywne 2016/2017